Pages Menu
Categories Menu

zabawki dla aktywnych dzieci

Odpowiednie Ustęp Długości

Jak długo należy akapity być? Nie ma przepis szczególny za to, ale po pewnych wytycznych należy upewnić się, że jesteś w stanie wyprodukować zarówno te, które dobrze czytać i są odpowiednie dla swoich czytelników.

Kawałki piśmie wypełnione długimi ust są zazwyczaj trudne w oku. Wszystkie te płyty z tekstem bez przerw wydają się odstraszyć nawet najbardziej zapalonym czytelnikiem, prawie tak złe jak kawałek, który nie otrzymał pomocy oprogramowania do edycji dokumentu. Z drugiej strony, należy je zbyt krótki i kończy się patrząc słabo rozwinięte, prawie jak mogli używać jeszcze kilka zdań do opracowania, a nawet korzystanie z przykładami i ilustracjami może wspierać ogólną prezentację pomysłów.

Kilka prostych zasad

1. Punkty, które wykraczają ponad stronie tekstu muszą być ponownie automatycznie. Sprawdź jak możesz być w stanie przebić je logicznie na dwa lub więcej bloków.

2. Każdy akapit składający się wyłącznie z jednego lub dwóch zdań powinny być stosowane tylko wtedy, gdy są one szczególnie przejmujące w prowadzeniu domu punkt, w taki sposób, przekazać im coś, co jest niezbędne do kawałka. Przestrzenie przed i po zwykle zrobić pauzę czytnika, umożliwiając mu dobitnie przekazać jej wiadomość.

3. Spróbuj zachowując akapity, które składają się z jednej lub dwóch zdań w obrębie tej samej stronie do minimum, nie więcej niż dwa stopnie naraz.

4. Jeśli potrafisz, zawsze mają od trzech do czterech punktach na stronie. Przynajmniej spróbować naciska na co najmniej jeden.

Artykuł napisany przez: