Pages Menu
Categories Menu

zabawki grajace dla dzieci

zabawki grajace dla dzieci

Porady na piśmie – Korzystanie twórczych technik pisania w Piśmie Biznesu

Czy nauka technik twórczego pisania fikcji i wzmocnić inne rodzaje pisania? Gdy badamy twórczego pisania, uczymy jak struktura opowieści, jak komunikować swoje pomysły. Uczymy się wywołać emocje, jak zbudować bohaterów i relacje między postaciami.

Spójrzmy, w jaki sposób każda z tych umiejętności może pójść dobrze z innymi rodzajami piśmie:

http://www.apartamenty.in/apartament-3.html

Sprzedaż prasy: Najprostszym sposobem na budowanie tyle relacji z klientami jest, aby powiedzieć im, kim jesteś, dlaczego stworzyliśmy produkt i opowiadać historie o ludziach, którzy potrzebnych i / lub używanych produkt. Wiedząc, każda z podstaw twórczego pisania wymienionych powyżej uczyni to zadanie znacznie łatwiejsze.

Academic Writing: Dużo pisanie akademickie badania i przedstawia swoje wnioski do ograniczonej widowni, z których większość posiada co najmniej kilka zrozumienia magicznych aspektów przedmiotu pod ręką. Korzystanie trzewnych opisy i spostrzeżenia mogą przynieść niejasnych faktów żyje, więc dają Wnioski więcej mocy.

zabawki grajace dla dzieci

Pisanie Biznes: W przeciwieństwie do doktryny, pisanie biznes często ma szerszą publiczność, publiczność, która nie może mieć wiedzę na ten temat pod ręką. To jest często traktowane jako absolutnie suche, bardziej w celu nadania szczegółów do publiczności, która nie rozumie tematu. Jak dużo bardziej wydajne byłoby czytelnika końcowego przeczytać raport, który opowiedział o tej sprawie, a nie taki, który chłodno wymienionych faktów?

Zapis techniczny: Tutaj możemy biegać w bloku drogowego. Zapis techniczny wymaga pisarza do opisania technologii i procesów w jednoznaczne sposób, aby inni, którzy chcą korzystać z technologii lub uruchamiać procesy będą wiedzieli, co robią. Istnieje założenie przez pisarza wiedzy w czytniku w dziedzinie tego, co jest wyjaśnione, a zatem wykaz procedur i / lub wyjaśnień szczegóły wydają się być wystarczające. Ponownie, choć, o ile łatwiej na czytniku, bez względu na to, ile wcześniejsza wiedza mają przedmiotu, jeżeli szczegółowo przedstawiono jako opowieść, która może być następnie o tym, jak relacje między technicznych rosnąć?

Tak, można poprawić techniki twórcze inne rodzaje pisania? Tak.

Geoff Hoff to najlepszy autor sprzedaży. Wśród jego książek jest jeden napisany z współautor Steve Manciniego nazywa Weeping Willow: Witamy w River Bend. On oferuje bezpłatny teleseminar powtórka na temat korzystania z twórczego pisania w sprzedaży kopii, które można znaleźć w Creative Writing For Success

Artykuł napisany przez: