Pages Menu
Categories Menu

zabawki grajace dla dzieci

zabawki grajace dla dzieci

Porady na piśmie – Korzystanie twórczych technik pisania w Piśmie Biznesu

Czy nauka technik twórczego pisania fikcji i wzmocnić inne rodzaje pisania? Gdy badamy twórczego pisania, uczymy jak struktura opowieści, jak komunikować swoje pomysły. Uczymy się wywołać emocje, jak zbudować bohaterów i relacje między postaciami.

Spójrzmy, w jaki sposób każda z tych umiejętności może pójść dobrze z innymi rodzajami piśmie:

http://www.apartamenty.in/apartament-3.html

Sprzedaż prasy: Najprostszym sposobem na budowanie tyle relacji z klientami jest, aby powiedzieć im, kim jesteś, dlaczego stworzyliśmy produkt i opowiadać historie o ludziach, którzy potrzebnych i / lub używanych produkt. Wiedząc, każda z podstaw twórczego pisania wymienionych powyżej uczyni to zadanie znacznie łatwiejsze.

Academic Writing: Dużo pisanie akademickie badania i przedstawia swoje wnioski do ograniczonej widowni, z których większość posiada co najmniej kilka zrozumienia magicznych aspektów przedmiotu pod ręką. Korzystanie trzewnych opisy i spostrzeżenia mogą przynieść niejasnych faktów żyje, więc dają Wnioski więcej mocy.

zabawki grajace dla dzieci

Pisanie Biznes: W na stronie więcej informacji przeciwieństwie do doktryny, pisanie biznes często ma szerszą publiczność, publiczność, która nie może mieć wiedzę na ten temat pod ręką. To jest często traktowane jako absolutnie suche, bardziej w celu nadania szczegółów do publiczności, która nie rozumie tematu. Jak dużo bardziej wydajne byłoby czytelnika końcowego przeczytać raport, który opowiedział o tej sprawie, a nie taki, który chłodno wymienionych faktów?

Zapis techniczny: Tutaj możemy biegać w bloku drogowego. Zapis techniczny wymaga pisarza do opisania technologii i procesów w jednoznaczne sposób, aby inni, którzy chcą korzystać z technologii lub uruchamiać procesy będą wiedzieli, co robią. Istnieje założenie przez pisarza wiedzy w czytniku w dziedzinie tego, co jest wyjaśnione, a zatem wykaz procedur i / lub wyjaśnień szczegóły wydają się być wystarczające. Ponownie, choć, o ile łatwiej na czytniku, bez względu na to, ile wcześniejsza wiedza mają przedmiotu, jeżeli szczegółowo przedstawiono jako opowieść, która może być następnie o tym, jak relacje między technicznych rosnąć?

Tak, można poprawić techniki twórcze inne rodzaje pisania? Tak.

Geoff Hoff to najlepszy autor sprzedaży. Wśród jego książek jest jeden napisany z współautor Steve Manciniego nazywa Weeping Willow: Witamy w River Bend. On oferuje bezpłatny teleseminar powtórka na temat korzystania z twórczego pisania w sprzedaży kopii, które można znaleźć w Creative Writing For Success

Artykuł napisany przez: